AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

tarafından
38
AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

AirTies, İstanbul merkezli kurulan büyük bir bilişim firmasıdır. İlk olarak 2004 yılında kurulan firma, günümüzde hala kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde kullandığımız internetlerin modemlerine baktığımız zaman, üzerinde AirTies yazdığını görebiliriz.

AirTies genellikle DSL modemler, kablosuz ağ genişletici ürünleri, adaptörler, boxlar ve Ethernet ürünleri alanında hizmet vermektedir. Teknoloji geliştikçe kendi ürünlerini de geliştiren AirTies, yine de bazı müşteriler tarafından aranabiliyor. Modeminde veya internetinde herhangi bir problem yaşayan insanlarımız, 0850 222 0 239 numaralı hattı çevirerek AirTies firmasına ulaşabilirler. Firmaya ulaştığınızda karşınıza çıkacak müşteri hizmetleri personeline probleminizi anlatabilir, ilgili birime yönlenerek sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan HP Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası başlıklı makalemizde hp çağrıo merkezi, hp direk bağlanma ve hp iletişim numarası hakkında bilgiler verilmektedir.