Müşteri temsilcisi

Müşteri temsilcisine direk bağlanma

AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası AirTies, İstanbul merkezli kurulan büyük bir bilişim firmasıdır. İlk olarak 2004 yılında kurulan firma, günümüzde hala kaliteli... AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

AirTies Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

AirTies, İstanbul merkezli kurulan büyük bir bilişim firmasıdır. İlk olarak 2004 yılında kurulan firma, günümüzde hala kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde kullandığımız internetlerin modemlerine baktığımız zaman, üzerinde AirTies yazdığını görebiliriz.

AirTies genellikle DSL modemler, kablosuz ağ genişletici ürünleri, adaptörler, boxlar ve Ethernet ürünleri alanında hizmet vermektedir. Teknoloji geliştikçe kendi ürünlerini de geliştiren AirTies, yine de bazı müşteriler tarafından aranabiliyor. Modeminde veya internetinde herhangi bir problem yaşayan insanlarımız, 0850 222 0 239 numaralı hattı çevirerek AirTies firmasına ulaşabilirler. Firmaya ulaştığınızda karşınıza çıkacak müşteri hizmetleri personeline probleminizi anlatabilir, ilgili birime yönlenerek sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.

direkbaglanma

Bu yazı için henüz yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir