Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

tarafından
615
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sistemi ile Akbank müşterileri banka işlemleri için artık şubeye gitmeye ihtiyaç duymuyor. Telefon bankacılığı sistemi sayesinde istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte Akbank çağrı merkezine bağlanabilir ve gerekli banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleme yapmanıza bile gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken telefonu elinize alarak çağrı merkezini aramak olacaktır. Bundan sonra yapacağınız bütün işlemlerde müşteri temsilcisi size ihtiyacınız olan bütün bilgileri aktaracaktır.

Hemen hepimiz banka işlemlerimizi halletmek için en yakın şubeyi araştırırız. Yakın banka şubesini bulduğumuzda ise uygun bir vakitte gidip işlemlerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. Fakat bu hem son derece zahmetli hem de oldukça vakit alan bir durumdur. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma sistemi ile banka işlemleriniz halletmek için en yakın banka şubesini araştırmanıza artık gerek yok. İster evinizde ister iş yerinizde nerede olursanız olun Akbank çağrı merkezi sayesinde banka işlemlerinizi bir telefonla halletmeniz son derece kolay. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuza doğru numarayı kodlamak olacaktır. Bu sayede bekleme bile yapmanıza gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanır ve ihtiyacınız olan işlemleri oturduğunuz yerden halledebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

  • İlk olarak “0 850 222 25 25”  numarasını arayın.
  • “2” rakamını tuşladıktan sonra kart bilgilerini ve kimlik numarasını girin.
  • Tekrar “2” yi tuşlayın.
  • Bir kez daha “2” rakamını tuşlayın.
  • Son olarak “0” rakamını tuşlayın.
  • Artık direk müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT bank müşteri hizmetleri direk bağlanma başlıklı makalemizde PTT bank müşteri hizmetleri, PTT bank müşteri hizmetleri telefon numarası ve Ptt Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.