Müşteri temsilcisi

Müşteri temsilcisine direk bağlanma

Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma
Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için izlemeniz gereken bazı yollar vardır. Bimcell müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça kolaydır. Bimcell oldukça yeni bir kuruluştur. Avea, Vodafone... Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için izlemeniz gereken bazı yollar vardır. Bimcell müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça kolaydır. Bimcell oldukça yeni bir kuruluştur. Avea, Vodafone gibi telefon hizmeti veren marka, kendini her geçen gün yenilemektedir. Sizler için gece gündüz çalışan firma kurulduğu günden bu yana oldukça gelişmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasında çekmeme olasılığı oldukça düşüktür. Kaliteli çekim imkanı sunan Bimcell, müşteri hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Müşteri ile ilgilenen temsilci, sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaya odaklanmış durumdadır. Sizlerin sorununu oldukça hızlı bir şekilde çözmeye çalışan personel, sizleri en hızlı biçimde çözüme ulaştırır. Bimcell marka değerini her geçen gün yukarıya taşımaktadır. Bu yüzden müşteri temsilcisi oldukça önemli bir konudur.

Bimcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için sırasıyla izlemeniz gereken bazı adımları vardır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için:

 1. 444 4 551 numarasını telefonunuzun arama bölümüne tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 2. Arama tuşuna basmanızın ardından karşınıza telesekreter çıkacaktır.
 3. Telesekreter çıktığı anda ‘’0’’ tuşlamanız müşteri hizmetlerine bağlanmanız için yeterli olacaktır.

Sizler de yukarda yer alan adımları takip ederek oldukça hızlı bir biçimde Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Günün büyük bir bölümünde hızlıca ulaşmanız mümkündür. Fakat bazı saatlerde yoğunluk yaşanabilmektedir. Bu yüzden erken saatlerde arayabilirsiniz.

admin

 • D.celik

  Eylül 2, 2018 #1 Author

  Ben diğer bütün operatörleri kullandim şebeke konusunda berbatsiniz hiçbir yerde çekmiyor ve her geçen gün dahada berbat oluyor mutis bir gerileme var tebrikler

  Cevapla

  • koray

   Eylül 26, 2018 #2 Author

   yetkililer yanıtınızı görüp çözüm üretirler umarım

   Cevapla

 • Gönül Genç

  Eylül 5, 2018 #3 Author

  Merhaba
  Dün Kocaeli izmit ten yeni bir hat satın aldım. Işlem yapan Bey Sadettin bey hatt ne zaman açılır bilemem .bu aralar çok geç aciyorlar dıye cevap verdı.kendisinden rıca ettim bu hat bana acil olarak lazım dedim.ama hiç oraları olmadı.
  Lütfen hattımi bir an evvel aciverin.tesekkur ederim

  Cevapla

  • koray

   Eylül 26, 2018 #4 Author

   konumuzda yazan numaradan ilgili birime ulaşıp yanıt alabilirsiniz.

   Cevapla

 • ATTİLA ŞANLI

  Ekim 19, 2018 #5 Author

  Siz bakmayın şöyle böyle diyenlere BİMcell fevkalade bir hat,her şey tıkır tıkııır çalışıyor .Tebrik ederim….

  Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir