Müşteri temsilcisi

Müşteri temsilcisine direk bağlanma

Diyanet Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Diyanet Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
Diyanet Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Diyanet İşleri Başkanlığı, zamanında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle 1924 yılında kurulmuştu. Diyanet İşleri’nin asıl görevi,... Diyanet Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Diyanet Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Diyanet İşleri Başkanlığı, zamanında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle 1924 yılında kurulmuştu. Diyanet İşleri’nin asıl görevi, insanları din konusunda yöneltmek ve onlara doğruları anlatmaktı. İnsanların aklına takılan şeylerin çözümünü bulan ve insanları doğru bir şekilde yönlendiren Diyanet İşleri Başkanlığı, mail adreslerinin yanı sıra telefon ile de hizmet vermektedir.

Aklınıza takılan herhangi bir soru, öneri veya görüşlerinizi kısa sürede  çözüme kavuşturabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı ile etkin bir biçimde iletişim kurabilmenizi için 0312 295 70 00 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede Diyanet İşleri Başkanlığı’na direk bağlanma yöntemiyle bağlanabilir, kısa sürede soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

direkbaglanma

Bu yazı için henüz yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir