Müşteri temsilcisi

Müşteri temsilcisine direk bağlanma

Evidea Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Evidea Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
Evidea Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Evlerimizin tüm dekorasyon ürünlerini ve araç gereçlerini bulabileceğimiz Evidea, uzun zamandan beri ülkemizde hizmet vermektedir. Köklü firmalara... Evidea Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Evidea Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Evlerimizin tüm dekorasyon ürünlerini ve araç gereçlerini bulabileceğimiz Evidea, uzun zamandan beri ülkemizde hizmet vermektedir. Köklü firmalara nazaran kısa sürede ön plana çıkmayı başaran Evidea, yeni şubeleriyle de hala hizmet vermeye ve güler yüzlü personeliyle de kalitesini konuşturmaya devam ediyor.

Evidea firmasından alışveriş yaptığınız zaman veya alışveriş yapmasanız bile mutlaka soracağınız sorular ve almak isteyeceğiniz bilgiler olacaktır. Bunun için Evidea müşteri temsilcisi ile konuşmak, sizin için çok daha kolay olacaktır.

Evidea müşteri hizmetlerine direk bağlanarak konuşabilmek için, 0850 532 22 22 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri hafta içi ve Cumartesi günleri sizlere 09:00 ile 17:00 ile hizmet verebilir. Pazar günleri ise Evidea müşteri hizmetleriyle konuşmak, tatilden dolayı pek de mümkün olmayacaktır.

 

MusteriTemsilcisi

Bu yazı için henüz yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir