10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

  • 09 Haziran 2019
  • 308 kez görüntülendi.
10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yarışma programlarının en sevilen isimlerinden önde gelen İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yapmış olduğu, Temmuz 2017 yılından beri yayında olan yarışma programı 10 Numara 5 Yıldız; her hafta pazar günleri saat 20.00’da izleyenleri ile buluşmaktadır.

Programın konsepti genel olarak şöyledir; biri diğerinden yetenekli çocuklar aileleri ile beraber yarışma katılmaktadır. Kabiliyetlerini, özel gösterlerini ve fazlaca özel performanslarını gene miniklerden oluşan jüri üyelerinin karşısında sunmaktadır. Doğal ki bunların yanında ailelere evlatları hakkında sorular sorulmakta; bu soruların doğru bilinmesi halinde fazlaca özel hediyeler verilmekte; bilemeyen minikler ve ailelerine ufak bir sürpriz verilmektedir.

10 Numara 5 Yıldız programını ulaşabileceğiniz herhangi bir 10 Numara 5 Yıldız telefon numarası yada 10 Numara 5 Yıldız Whatsapp müracaat hattı bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle müracaat formuna ulaşabilir; programa kolaylıkla müracaat yapabilirsiniz.

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

Arama Terimleri: 10 numara 5 yıldız üniversitesi kontakt detayları, 10 numara 5 yıldız üniversitesi telefon no, 10 numara 5 yıldız üniversitesi bağlantı tel, 10 numara 5 yıldız üniversitesi canlı destek, 10 numara 5 yıldız üniversitesi müşteri temsilcisi, 10 numara 5 yıldız üniversitesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ