19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Haziran 2019
  • 34 kez görüntülendi.
19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON




Kanal D ekranlarında gösterilen 19 yarışması, 2017 yılının mayıs ayından bu yana siz kıymetli izleyenleri ile buluşmaktadır. 19 yarışmasının sunuculuğunu Sulh Kılıç yapmaktadır. 19 yarışması, haftanın 4 günü saat 23.45’te Kanal D ekranlarında tv severlerle buluşmaktadır.

Yarışmada her bir soru için yarışmacılara 19 saniyelik bir süre verilmektedir. Yarışmacılar devamlıdır, devamlı yeni bir yarışmacının katılacağı yarışmada iki şahıs yarışmaktadır. İkili düellonun arkasından 19 soruya da doğru yanıt veren yarışmacı tam 19 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olacaktır. Ödülü ile Türk tv tarihinin üstün dereceli ödülüne haizdir.

19 yarışmasına ulaşabileceğiniz 19 kontakt numarası, 19 yarışması whatsapp hattı benzer biçimde numaralar maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda belirttiğimiz müracaat formu vesilesiyle 19 yarışmasına başvuruda bulunabilir, programa katılabilirsiniz.

19 Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: 19 yarışması kontakt detayları, 19 yarışması telefon no, 19 yarışması bağlantı tel, 19 yarışması canlı destek, 19 yarışması müşteri temsilcisi, 19 yarışması yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ