1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Eylül 2019
  • 244 kez görüntülendi.
1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON




Bu makalemizde 1Tarz çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu kontakt numarasından 0552 231 09 29 1Tarz ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

1Tarz Müşteri Hizmetleri Numarası

1Tarz trend ve moda olduğu şeklinde teknolojiyi takip eden bir yapıda olması, sürem trendlerini müşterilerin örneksiz tasarımlar halinde yetişmesi imkânı veriyor. Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine haiz olan 1tarz, moda ürünleri en uygun fiyatlara müşterileri için sunmaktadır.

İddialı olduğu şeklinde bütçe dostu ürünler, gene sizin 1Tarz kullanıcıları için en uygun olan fiyata, merkezi ve acele ulaşılabilir lokasyonlardaki mağazalarında satışa sunulmaktadır. Modanın öncüsü olarak görülen trendlerin, çeşitli güzel duyu sahibi desen, çizgi ve tasarımlarla açığa çıkan koleksiyonlar, günün gereksinim ve temasına bağlı olarak giyinmek isteyen hepimiz için 1tarz istenilen seçimi kişiye yansıtabileceği garantisini vermektedir. 1tarz, kendisini ziyaret eden müşterilerine her gelişte yeni çıkan ürünler ve yeni tasarımlar görüleceği yönünde bir iddiası olan 1tarz, Geniş ürün yelpazesi ile müşterileri için trendleri takip eden 1tarz, modanın akışına bakılırsa ürün yelpazesini geliştiren ve değiştiren, aynı şekilde tarzından da taviz vermeyen, kendine güvenen bayanların gündüz ya da gece giyimi fark etmeksizin dolaplarında esecek olan değişiklik ve moda akımını gözler önüne seriyor. Koleksiyonlarında örneksiz tasarımların yaşam bulmuş olduğu ve güzel duyu çizgilerin izlendiği ürünleri ile 1tarz istenilen tarzın yakalanacağı ender giyim mağazalarından biri olma niteliği taşımaktadır. Dünya standartlarına yeni bir görüş açısı getiren kurumsal oluşumu ile sektörün içinde büyük markalar ile beraber anılan 1tarz’ın ana amacı, iş hayatında, özel kokteyllerde, tatilde, genel olarak çağdaş ve stilinden taviz vermeyen güzel duyu şehirli kadının olduğu her alanda ona ihtiyaç duyulan etkili seçimi yansıtmaktır. 1tarz enerji saçan modelleri ile bayanlara hitap etmiş olduğu kadar adam ve çocuk giyim ürünleri ile de beyler ve evlatları da unutmadığını göstermektedir. Kendine özgü model anlayışı, dizaynları ile gündelik yaşamda hem şık formda görünmek ve duymak isteyenler için 1tarz lüzumlu desteği sağlamaktadır. Giyim mevzusundaki başarısı tescillenmiş ekibi ile hazırlanan modelleri, istenilen tarza ulaşmak için özenle sunulmaktadır. Öteki sezonlarından daha iyi bir halde hazırlanan yeni sürem ürünleri, göze çarpan canlı renklerin ve tonların özgürlüğü ve rahatlığı taşıması da 1tarz’ın tasarımlarında bilhassa vurguladığı detaylardan biridir.

1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0552 231 09 29

1Tarz Mail Adresi
info@1tarz.com

Arama Terimleri: 1tarz çağrı merkezi, 1tarz kontakt, 1Tarz müşteri hizmetleri, 1tarz telefon numarası, 1tarz yakınma hattı, 1tarz müşteri hizmetleri numarası, 1tarz yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ