3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 10 Haziran 2019
  • 44 kez görüntülendi.
3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
3 Adam, 2013 yılından bu yana ekranlarda olan bir talk show programıdır. Türkiye’nin en fazlaca izlenen ve en gözde ikinci talk show programı olma niteliğini taşıyan 3 Adam programının sunuculuğunu Fazlaca Güzel Hareketler Bunlar’dan da tanıdığımız ve küçüklükten beri fazlaca yakın dostlar olan Yaratı Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yapmaktadır. Program ilk başta Yıldız TV’de yayınlanmaktaydı sadece Ekim 2013’de programın gösterim haklarını Acun Medya almış, Ekim 2013’ten bu yana 3 Adam TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

3 Adam’da her hafta birbirinden özel konuklar programa dahil olmaktadır. Gündeme bomba şeklinde düşen adlar, meşhur şarkıcılar, meşhur oyuncular, yeni gösterime giren filmin oyuncuları ve birbirinden gülünç komedyenler programa konuk olmaktadır. 3 Adam, çarşamba akşamları saat 20.00’da TV8 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

3 Adam’ın 0212’li bir yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara 3 Adam canlı gösterim numarası olarak geçmektedir, bu numarayı arayarak yayına dahil olabilir, konuklara ve 3 Adam’a sorularınızı yöneltebilirsiniz.

3 Adam Canlı Gösterim İletişim Telefon Numarası
0212 289 76 60

Arama Terimleri: 3 adam yazışma detayları, 3 adam telefon no, 3 adam bağlantı tel, 3 adam canlı destek, 3 adam müşteri temsilcisi, 3 adam yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ