3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

  • 08 Haziran 2019
  • 37 kez görüntülendi.
3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İrfan Kangı tarafınca ATV ekranlarında yeni bir yarışma programı sizlerle buluşuyor. 3 Kuşak 1 Cevap yarışma programının sloganı ise ses getirecek bir cinsten: “Kuşakları Çatıştıran Değil Birleştiren Yarışma”. Slogandan da anlaşılacağı suretiyle yarışma programında başarıya ulaşmış olabilmek için bir tek kendi kuşağınızı değil geçmiş ya da gelecek kuşağınızı da iyi bilmeniz gerekiyor.

Dedenizin en sevilmiş olduğu filmin hangisi bulunduğunu biliyor musunuz? Ya da oğlunuzun radyoda hangi tarzda müzikler dinlediğinizi biliyor musunuz? Peki babanızın bir zamanlar izlediği en sevilmiş olduğu dizi hangisi? 3 dönem 1 Cevap’ta tüm bu sorulara beraber yanıt arıyoruz. 3 değişik dönem ve 2 aile. Hangi ailenin daha oldukça para kazanacağını belirleyen unsur ise kendi kuşağı dışındaki soruların ne kadarını doğru bilmiş olduğu. Eğer verilen yanıt yanlış olursa para öteki aileye gidiyor. Yarışmanın sonunda en oldukça parayı toplayan aile, toplamış olduğu parayı alarak yarışmadan galip olarak ayrılıyor.

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına müracaat yapabilmeniz için müracaat formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmekte. Sizler de müracaat formuna üstünden ulaşarak yarışmaya müracaat yapabilirsiniz.

3 Kuşak Bir Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Terimleri: 3 dönem 1 yanıt, 3 dönem 1 yanıt atv, 3 dönem 1 yanıt kontakt, 3 dönem 1 yanıt whatsapp, 3 dönem 1 yanıt telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ