4440335

  • 01 Ağustos 2019
  • 965 kez görüntülendi.
4440335
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu yazımızda 4440335 numaralı telefon numarasının kim olduğu hakkında informasyon vereceğiz. Sizler de 4440335 numaralı telefonla karşılaştıysanız ve numaranın kime ilişik bulunduğunu öğrenmek istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Güvence Bankası müşteri hizmetleri numarası mı?

4440335 Kim?

4440335 numaralı telefon numarası ile birçok şahıs aranmaktadır. 4440335 numaralı telefon numarası kimi zaman kısa bir çağrı şeklinde aramaktadır sadece siz değerli üyelerimizin cevaplandıracağı kadar uzun süre aranmalar da yaşanabilmektedir. 4440335 numaralı telefon numarası tarafınca arandığınız vakit sizlere bankacılık ile ilgili değişik açıklamalarda bulunabilmektedirler.

4440335 Kime ilişik? Güvence Bankası müşteri hizmetleri numarası mı?

4440335 numaralı telefon numarası sizleri aramış olduğu vakit sizlere Güvence Bankası müşteri hizmetleri tarafınca aradıklarını iletmektedirler.

4440335 numaralı telefon numarası üstünden meydana getirilen görüşmeler sonucunda Güvence bankası tarafınca sizlere değişik seçenekler ve kredi türleri sunulabilmektedir.

Güvence Bankası İletişim Güvence Bankası Kimin

1946 senesinde Ankara’da kurulan Güvence Bankası, 30 Haziran 2018 zamanı itibarıyla 385 milyar Türk Lirası’na yaklaşan konsolide etken büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumuna gelmiş olarak varlığını sürdürmektedir.

Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı, ödeme sistemleri dahil olmak suretiyle bankacılık sektörünün tüm iş kollarında etkinlik gösteren Güvence, Hollanda ve Romanya’daki internasyonal iştiraklerinin yanı sıra bireysel emeklilik ve yaşam sigortası, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarındaki finansal iştirakleri ile entegre bir finansal hizmetler grubu olarak hizmetlerine devam etmektedir.

30 Haziran 2018 itibarıyla yurt içinde 922 şube, Kıbrıs’ta yedi, Malta’da bir olmak suretiyle yurt haricinde sekiz şube, Londra, Düsseldorf ve Şangay’da birer temsilcilikten oluşan yaygın bir dağıtım ağı ve 18,522 çalışanıyla 15.8 milyon müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına yanıt vermeye iş yapmaktadır. Son olarak teknolojik altyapıya haiz 5.055 ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, web, mobil ve toplumsal bankacılık platformlarıyla tüm kanallarda kesintisiz bir tecrübe ve bütünleşik kanal kolaylığı sunun şirket müşterilerine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Tüm paydaşlarına kıymet yaratarak sürdürülebilir gelişme sağlamak hedefiyle ilerleyen Güvence Bankası, stratejisini, müşterilerine karşı devamlı “saydam”, “anlaşılır” ve “görevli” bir yaklaşımla, gereksinimlerine uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini devamlı iyileştirmek ilkeleri üstüne yapılandırmaktadır. Haiz olduğu yetkin ve dinamik insan deposu, teknoloji alanındaki kesintisiz yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sunmuş olduğu inovatif ürün ve hizmetleri, Güvence Bankası’nı Türk bankacılık sektöründe önder bir konuma taşımaya iş yapmaktadır.

Güvence Bankası’nın olmazsa olmaz değerlerini destekleyen ileri bir kurumsal yönetişim modeli tatbik eden Güvence Bankası’nın hakim ortağı, hisselerinin %49.85’ine haiz olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA) ya aittir. Hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem gören Güvence Bankası’nın Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 30 Haziran 2018 itibarıyla %50.06 seviyesindedir.

Güvence Bankası’nın devamlı gelişen iş modelinin arkasında görevli ve sürdürülebilir kalkınma, müşteri deneyimi, çalışan mutluluğu, dijitalleşme, sermayenin optimum kullanımı ve verimlilik odaklı stratejik öncelikleri yer almıştır. Güvence Bankası’nın, müşterilerine sunmuş olduğu kişiselleştirilmiş çözümlerin ve varlıklı ürün yelpazesinin 319.2 milyar Türk Lirası  değerinde kredi ve gayri nakdi kredi portföyüne ulaşmasında mühim bir oranı bulunmaktadır. Güvence Bankası’nın sağlam etken kalitesinden taviz vermeyerek, ana para yaratarak, disiplinli ve sürdürülebilir gelişme stratejisi, Güvence Bankası’nın kuvvetli adımlarla ilerlemesini sağlamaktadır. Finansal ve finansal olmayan risklerin dünya standartlarındaki entegre yönetimiyle sağlanan etkin risk yönetimi ve yeni fırsatları soruşturma mevzusundaki organizasyonel çevikliği yardımıyla Güvence Bankası, tüm paydaşları için sürdürülebilir kıymet yaratmaktadır.

Bunların yanı sıra stratejik ortaklıkları, hem Güvence Bankası hem paydaşları tarafınca öncelikli kabul edilen mevzulara odaklanan toplumsal programları ve tesir yatırımı odaklı kredi kullandırımlarıyla Güvence Bankası’, ortak kıymet yaratmakta ve pozitif değişimi desteklemektedir.

4440335 numaralı telefon numarası üstünden yaptığınız görüşme sonucunda Güvence Bankası ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu numara Güvence Bankası na aittir. Telefon üstünden gizyazı ya da kart bilgilerini paylaşmayınız ve yapacağınız işlemler için en yakın şubeye gidiniz. Tavsiyemiz bu numara üstünden informasyon alınız sadece işlemleriniz için şubelere giderek yardım alınız.

4440335 numaralı telefon hakkında düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle ve öteki okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Arama Terimleri:  4440335 , 4440335 kim, 4440335 kimin numarası, Güvence Bankası müşteri hizmetleri, Güvence Bankası çağrı merkezi numarası, Güvence Bankası müşteri hizmetleri numarası, Güvence Bankası şikayetvar, Güvence Bankası kontakt numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ