A101 Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

  • 28 Şubat 2018
  • 772 kez görüntülendi.
A101 Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Hemen hemen her türlü market ihtiyacımızı karşılayan A101, Türkiye genelinde 7000’i aşkın şubesiyle hizmet veriyor. Müşterilerine daha yakın olmak için birbiri ardına aynı cadde üzerine açılmış A101 şubeleriyle karşılaşmak mümkün. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi.

Hard discount konseptiyle hizmet veren market zinciri, cebinizi düşünerek en uygun fiyata kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyor. Her hafta yenilenen kampanyalar ile evlerimizin ihtiyacını karşılamayı başarıyor. Oldukça nazik ve cömert bir çalışan kadrosuna sahip A101, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veriyor.

Manav ihtiyaçlarınızdan, unlu mamulleri ihtiyaçlarınıza kadar, temizlik ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar birçok kategoride ürünle karşılaşmanız mümkün. Dönem dönem sınırlı sayıda getirilen teknolojik ürünler ile piyasanın çok daha altına bunlara ulaşmanız mümkün olmakta.

A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

444 41 01
0216 633 25 00

Çağrı merkezinden tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlanmasını rica edebilirsiniz. Ayrıca görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Firma hakkında görüşlerinizi yorum yazmayı da unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ