ABANT SU Telefon Numarası- Abant Su İletişim Bilgisi

  • 16 Nisan 2019
  • 477 kez görüntülendi.
ABANT SU Telefon Numarası- Abant Su İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Kurulduğumuz 2008 senesinde sizlere en iyi ve en organik suyu ulaştırmak için çıktığımız bu yolda suyun dünyadaki en mühim şey bulunduğunun bilincinde olarak üretimlerimizi Abant Su adı altında gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Abant Su, adını Bolu’nun güzelliğiyle ve doğallığıyla dillere destan olan Abant Tabiat Parkı’ndan almaktadır. Ikimiz de bu doğallığın hakkını vermek ve sizleri en organik ve leziz su ile buluşturmak için Abant’ta kendiliğinden çıkan organik kaynak suyunu herhangi bir değişime yada geliştirmeye uğratmadan sadece lüzumlu çözümleme ve testleri yaparak evlerinize kadar ulaştırıyoruz. Üretimden şişelenmesine kadar her aşamada siz değerli üyelerimizin sağlığı için son aşama dikkatli uzman kadromuz ile size benzersiz bir su deneyimi yaşatıyoruz.

Abant Su, devasa yükseklikte bir rakımda kendiliğinden çıkan bir organik kaynak suyu olması sebebiyle herhangi bir evsel atık ya da endüstri atığı ile kirlenmemekte ve kaynağından çıkmış olduğu anki doğallığını her daim korumaktadır. Ikimiz de son aşama teknolojik imkanlarla donattığımız şişeleme fabrikalarımızda bu organik suyun doğallığını bozmadan lüzumlu çözümleme ve testleri yapıyor ve ondan sonrasında şişeleyerek siz kıymetli tüketicilerimize sunuyoruz. Bunun haricinde devamlı değiştirilen havası ile özel bölmelerde dolumu meydana getirilen Abant Su, kesinlikle el değmeden doldurulmakta ve doğallığı bu sayede muhafaza edilmektedir. Siz de Abant’tan evlerinize kadar bu organik suyu taşımak isterseniz Abant Su ile iletişime geçip suyunuzu sipariş verebilirsiniz.

Kaya Tüm ortaklık bünyesinde sizlere en organik suyu ulaştıran Abant Su hakkında detaylı data almak, bayilerimizi öğrenmek ya da su siparişi vererek için www.abantsu.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ve firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz. 444 0 743 numaralı sipariş hattımızdan da istediğiniz her an Türkiye’nin en organik suyunu sipariş edebilir ve bu suyun kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ