Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 06 Eylül 2019
  • 287 kez görüntülendi.
Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Acer; Stan Shih, Carolyn Yeh(Stan Shih’in eşi) ve 5 öteki şahıs tarafınca 1976 senesinde kurulmuştur. Acer’in merkezi Tayvan’ın şehirlerinden kabul edilen Hsinchu’dur. Acer adını ise 1987 senesinde almıştır. İlk zamanlar Acer üretim yerine elektronik malzemelerin dağıtımını yapmakta ve mikroişlemciler için danışmanlık hizmeti vermekteydi. Zaman içinde bilgisayar üretimine geçip bu alanda sektörün liderlerinden biri haline geldi.

Günümüzde Acer daha oldukça bilgisayar ve donanım üretimini ve satışını yapmaktadır. Acer dünyanın en büyük 5 bilgisayar üreticisinden biri olarak kabul edilmektedir. Acer zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, bilgisayar donanımları, ekran, dijital fotoğraf makineleri şeklinde bir oldukça alanda sektörde söz sahibi olmuştur. Acer hedef olarak ucuz fiyata yüksek özellikli bilgisayarlar üretip satışını yapmayı belirlemiştir.

Acer yazışma telefon numarası 0850 222 22 37’dir. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Daha süratli çözüme ulaşabilmeniz için aramadan ilkin ürünün Seri Numarası’nı öğrenmeniz önerilmektedir. Çağrı merkezinden Pazartesi-Cuma(9:00-18:00) Acer yazışma merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezleri resmi dinlence günlerinde hizmet vermemektedir.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 37

Arama Terimleri: acer yazışma detayları, acer telefon no, acer bağlantı tel, acer canlı destek, acer müşteri temsilcisi, acer yakınma hattı, acer yetkili servis numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ