Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Haziran 2019
  • 34 kez görüntülendi.
Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Acıbadem Sigorta çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından 444 9 555 Acıbadem Sigorta ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

1992 senesinde “Bayındır Sigorta” adıyla kurulan şirket 2004 senesinde Mehmet Ali Aydınlar tarafınca satın alınarak Acıbadem Sigorta adını almıştır. 2007 yıllarına gelindiğinde ise dünyanın en büyük fon şirketlerinden olan Abraaj Group şirketinin %50 sine ortak olarak, 2013 yılına kadar ortaklığını sürdürmüştür. 2013 yılının en oldukça ses getiren ortaklıklarından birini meydana getiren şirket, 280 Milyon dolar işlem hacmi ile yeni ortaklığını finansal bir tüm ortaklık şirketiyle yapmıştır.

Sektörde sıhhat sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış sigortalı şirket olma hususi durumunu taşıyan sayılı şirketlerdendir. Genel müdürlüğü, İstanbul Ataşehir’de bulunan Acıbadem Sigorta, Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Marmara Bölge Müdürlükleriyle toplam 300’ü aşkın çalışanı ve Türkiye genelinde 350 den fazla acentesi ile sunulan hizmetin hızı ve standardını üst düzeye çıkarmak hedefleridir.

2017 yılı Haziran sonu verilerine gore firmanın, sektör averajının üstünde bir gelişme performansı ile sıhhat, hastalık sigortaları alanında üretimlerini %26 artırarak 628 milyon TL seviyesine çıkarmıştır. Böylece öteki sıhhat şirketleri içinde birazcık daha ön plana çıkmıştır. İhtiyaç yönetimiyle beraber sigortalıların bütçe yönetimine de katkı elde eden esnek ürün yapıları ve ötekilerden değişik tedavi seçenekleri ile sigortalılarına destek olmaya devam etmektedir.

Anlaşmalı-anlaşmasız kurum terimini ortadan kaldıran Acıbadem sigorta yardımıyla, network haricinde kalan kurumlara ödeyeceğiniz, “katılım oranı” farklılaşıyor, böylelikle tüm kurumlardan hizmet alma imkanını sağlıyorlar. Toplumsal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olan kurumlarda özel sıhhat sigortanız ile beraber SGK kullanımına da olanak veren sistemleriyle koruma altında olduğunuzu hissedeceksiniz. Günden güne yenilenmeye devam eden Acıbadem Sigorta, artık dişlerinize de bakmaya adım atmıştır. Alanında uzman takımlar tarafınca geliştirilen sistemlerimiz yardımıyla kendini daha iyi, sıhhatli hissedeceksiniz.

3.500’ü aşkın medikal hizmet ağı yardımıyla sigortalılarına yüksek kalitede sıhhat hizmeti alma imkanı sunmaktadır. Tamamen iç kaynaklarla geliştirilen ve güvenliğe odaklı alt yapısı kurgulanan sistemleri yardımıyla beklemeye son vererek müşteri memnuniyetini her geçen gün daha fazlalaştırmaktadır. Bu artışları kalite standartlarından taviz vermeyerek yapmaktadır. Acıbadem sigortanız yok ise eğer sizde derhal özel sıhhat sigortası yaptırarak bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 9 555

Acıbadem Sigorta Mail Adresi
mim@sencard.com.tr

Arama Terimleri: acıbadem sigorta çağrı merkezi, acıbadem sigorta yazışma, Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri, acıbadem sigorta telefon numarası, acıbadem sigorta yakınma hattı, acıbadem sigorta müşteri hizmetleri numarası, acıbadem sigorta yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ