Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Temmuz 2019
  • 14 kez görüntülendi.
Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Acun Medya, 2006 senesinde Acun Ilıcalı tarafınca kurulmuş bir medya şirketidir. Firmanın kuruculuğunu icra eden Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği bir çok programın sunuculuğunu da yapmaktadır. Acun Medya şirketi, 2013 senesinde Tv8 kanalını satın almış, bünyesinde bulundurmaktadır.

Fear Factor programı ile Acun Ilıcalı ve Acun Medya malum yapımcılardan birisi olmuştur. Acun Medya yapımcılığını yapmış olduğu programlar şöyledir; Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Kabiliyet Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye şeklinde vatanımızda en oldukça seyredilen ve konuşulan programları yapmaktadır.

Acun Medya’nın 0212’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği programlar hakkında informasyon alabilir, başvurular hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 324 88 56

Arama Terimleri: acun medya kontakt detayları, acun medya telefon no, acun medya bağlantı tel, acun medya canlı destek, acun medya müşteri temsilcisi, acun medya yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ