Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Eylül 2019
  • 318 kez görüntülendi.
Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Adese, 1991 senesinde Konya’da kurulmuş olan bir alışveriş marketler zinciridir. Adese’nin; Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin illerimizde bulunan 154 marketi ile hizmet vermektedir. Adese’nin toplamda 2600’ü aşkın çalışanı bulunmakla birlikte toplamda 35 milyon kişiye hizmet vermektedir.

Adese, yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşidi ile müşterilerine bolca seçenek sunar. Ek olarak aylık olarak sunmuş olduğu özel indirimler yardımıyla iktisat dostudur. Adese, 9 ilde bulunan marketiyle bir çok kişinin gözde avm olmuş durumdadır.

Adese’nin 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Adese’de yaptığınız alışveriş hakkında detaylı informasyon sahibi olabilir, indirimler ve broşürdeki indirimli ürünler hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 237

Arama Terimleri: adese yazışma detayları, adese telefon no, adese bağlantı tel, adese canlı destek, adese müşteri temsilcisi, adese yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ