ADOPEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Nisan 2019
  • 539 kez görüntülendi.
ADOPEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ADOPEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Adopen Çağrı Merkezi

Türkiye’nin ilk pencere üretici firmalarından önde gelen Çağlar Plastik’in senelerdir edinmiş olduğu informasyon birikimi ve deneyim ile PVC pencere teknolojisinde ülkemizin önde gelen PVC pencere üretim firmalarından önde gelen Adopen 1997 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana alanında önder firmalardan önde gelen Adopen, PVC pencere sistemlerinde ülkemize getirmiş olduğu yeniliklerle de oldukça dikkat çeken firmalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Adopen pencere olarak devamlı ilk önceliğimiz evlerinizi sıcacık tutmak ve sizlere gürültüsüz bir ortam sağlamaktır. İşte bu önceliklerle Antalya’dan çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye kaliteyi ulaştırmak için kısa zamanda büyümeye başladık ve İstanbul, Adana, İzmir ve Ankara’da bölge müdürlükleri kurarak üretim faaliyetlerimizi tüm Türkiye’ye yaydık.

Biz Adopen pencere olarak devamlı son olarak teknolojik gelişimleri yakından takip ediyor ve bu gelişimleri ürünlerimize uygulayabilmek için işinde son aşama ustalaşmış olan ekip dostlarıyla beraber çalışıyoruz. Ülkemiz insanlarına en iyi pencereleri üretmek amacıyla başlamış olan yolculuğumuz bugün dünyanın değişik ülkelerine de yayılmış ve başta Rusya, Ukrayna ve Hindistan olmak suretiyle dünya ülkelerine kaliteli ve güvenilir pencereler üretmeye başladık. Bu sayede adımızı hem devletimizde hem de internasyonal platformda gururla duyurduk. Sahibi olduğumuz pencere üretim sertifikalarımız da ürettiğimiz ürünlerin güvencesi olmaktadır. Devamlı müşterilerimizin önceliklerine ve gereksinimlerine nazaran hizmet verdiğimiz için tüketici tarafınca da oldukça beğenilen bi şirket haline geldik.

Adopen pencere hakkında informasyon sahibi olmak ve ürünlerimizi tüm özellikleri ile beraber detaylı olarak incelemek için sizleri www.adopen.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Hem de bizlere Adopen müşteri hizmetleri 444 24 24 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da firmamız ile ilgili informasyon ve teklifler almak isterseniz bizlere info@adopen.com.tr  e-posta adresimizden mail gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ