AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Mayıs 2019
  • 106 kez görüntülendi.
AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

AEDAŞ kısaca Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 2013 yıllında özelleşmesi ile hizmet vermeye adım atmıştır. Antalya, Isparta ve Burdur illerine perakende olarak elektrik satış ve dağıtımı yapmaktadır. AEDAŞ’ın toplamda 1 milyon 700 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. Kesintisiz ve yüksek kalitede elektrik dağıtımında bulunan AEDAŞ’ın sloganı; “Her geçen gün daha iyiye.”

AEDAŞ’ın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 3 haneli bir çağrı merkezi numarası ve Antalya, Isparta, Burdur dışından arayanlar için düzgüsel bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile kolayca anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi yapabilir, kaçak kullanım ihbarlarınızı yapabilir, sokak lambası arızalarını bildirebilir ve aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere AEDAŞ çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ek olarak bu çağrı merkezi üstünden talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi AEDAŞ’a kolayca iletebilir, süratli geri dönüş alabilirsiniz.

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 242 339 55 55
186

Arama Terimleri: aedaş yazışma detayları, aedaş telefon no, aedaş bağlantı tel, aedaş canlı destek, aedaş müşteri temsilcisi, aedaş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ