AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 06 Eylül 2019
  • 489 kez görüntülendi.
AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İstanbul merkezli olarak 2004 senesinde kurulan AirTies, bir bilişim markasıdır. AirTies genel olarak telekomünikasyon alanında etkinlik göstermekedir. Devletimizde sektörünün öncü markası haline gelen AirTies, birçok web servis sağlayıcısı yeni abonelerine AirTies modem vermektedir. Devletimizde kullanımı oldukça yaygındır. Bir tek vatanımızda değil dünya üstünde toplamda 8 milyonun üstünde ürün satışı yapmıştır.

AirTies’in genel olarak ürün grupları şu şekildedir; DSL Modemler, Kablosuz Ağ Genişleticiler, Kablosuz ve Powerline Adaptörler, Set-Top Boxlar, Ethernet Switchler. AirTies geçmiş dönemde ürettiği tüm cihazlar için halen destek vermektedir.

AirTies’in 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla AirTies ürünleri hakkında detaylı data alabilir, ürününüz hakkında teknik destek alabilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 239

Arama Terimleri: airties yazışma detayları, airties telefon no, airties bağlantı tel, airties canlı destek, airties müşteri temsilcisi, airties yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ