Akbank borç takip sistemi telefon numarası

  • 19 Ocak 2018
  • 10.138 kez görüntülendi.
Akbank borç takip sistemi telefon numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Akbank borç takip sistemi telefon numarası 0850 225 0436 dır. Genel olarak müşteri hizmetleri numarası ise 444 25 25 tir.

Kullanılan kredinin vadesi geçmiş olanları veya ödenmemiş olanları takip etmek amacıyla oluşturulan bir sistemdir ve bu borçlar borç takip servisine işlem yapılması amacıyla Akbank tarafından iletilir. Akbank borç takip sistemi telefon numarasından aranmışsanız bu konuda bilgilendirme yapmak için aramışlardır ve sizden ödemediğiniz bu vadesi geçen borçlar için söz yani taahhüd almak isterler.  Verdiğiniz sözü tutmadığınızda ise işlem artık hukuksal bir işleme döner ve bankadan ziyade hukuk servisi sizin ödemeleriniz ile ilgilenir. Buradan çıkacak olumlu veya olumsuz her karar size bilgi olarak verilir. Hatta son zamanlarda bunu e devlet üzerinden de vermeye başladılar. İcra takibi konusunda da tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Bahsi geçen telefon numarasından vadesi dolan ödemelerinizle alakalı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında faize girmiş olan borçlar, yasal işleme tabi olabilecek durumdaki ödemeler veya icra işlemi başlayan ödemeler, hukuk servisine gitmiş ancak henüz işleme tabi olmamış sizden taahhüd bekleşen ödemeler hakkında da bilgi talep edebilirsiniz ki bu esnada talep sizden gelirse geliriniz ve ödeme imkanlarınıza göre bir yapılandırma da söz konusu olabilir. Sizden gelir beyannamelerinizi ve ne kadar ödeme yapabileceğiniz bilgilerini alarak birlikte bir plan oluştururlar. Eğer bu plana da uyulmazsa artık hukuki süreç başlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ