Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

 • 16 Aralık 2017
 • 1.256 kez görüntülendi.
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sistemi ile Akbank müşterileri banka işlemleri için artık şubeye gitmeye ihtiyaç duymuyor. Telefon bankacılığı sistemi sayesinde istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte Akbank çağrı merkezine bağlanabilir ve gerekli banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleme yapmanıza bile gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken telefonu elinize alarak çağrı merkezini aramak olacaktır. Bundan sonra yapacağınız bütün işlemlerde müşteri temsilcisi size ihtiyacınız olan bütün bilgileri aktaracaktır.

Hemen hepimiz banka işlemlerimizi halletmek için en yakın şubeyi araştırırız. Yakın banka şubesini bulduğumuzda ise uygun bir vakitte gidip işlemlerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. Fakat bu hem son derece zahmetli hem de oldukça vakit alan bir durumdur. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma sistemi ile banka işlemleriniz halletmek için en yakın banka şubesini araştırmanıza artık gerek yok. İster evinizde ister iş yerinizde nerede olursanız olun Akbank çağrı merkezi sayesinde banka işlemlerinizi bir telefonla halletmeniz son derece kolay. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuza doğru numarayı kodlamak olacaktır. Bu sayede bekleme bile yapmanıza gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanır ve ihtiyacınız olan işlemleri oturduğunuz yerden halledebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 • İlk olarak “0 850 222 25 25”  numarasını arayın.
 • “2” rakamını tuşladıktan sonra kart bilgilerini ve kimlik numarasını girin.
 • Tekrar “2” yi tuşlayın.
 • Bir kez daha “2” rakamını tuşlayın.
 • Son olarak “0” rakamını tuşlayın.
 • Artık direk müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. mustafa türker 05439782027 dedi ki:

  01-10-2018 de atmye para yatırdım işlem tamamlanmıştır yazısınıda gördüm şimdi para yok müşteri hizmetleri para sıkışmıştır bakarız dedi olumsuz mesaj geldi yani para sıkışsa ekranda tutar görünme4z 230 yatırdım 10 tl yi iade etti değiştiri ekledim ve onay verdim işlem tamamlanmıştır yazısını gördüm fiş istedim vermedi direk kartı iade etti hırsız varsa bakanın kendisidir bunuda tüketiciyi koruma derneğindeki dostlarımı sayesinde çözeriz daha önceki kesilen kart aidatlarınıda alırız ayrıca sosyal medyada bu hırsızlığı paylaşarak bankadan hıncımıalmış olurum müşteri hizmetleri saatlerce benim paramla çalışan telefonumdan bana reklam dinletip saatler sonra bir gerizekalı bağlanıyor ne dinlemeyi biliyor nede anlatmayı olan benim zaman ve parama oluyor ayrıca bu telefonda dinletilen sıkıcı reklam içinde dava açacağım. benimle telefonla irtibat kurun

BİR YORUM YAZ