Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Nisan 2019
  • 411 kez görüntülendi.
Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

Akbank’ın sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerden yararlanmak ve kampanyaları hakkında informasyon almak için kullanabileceğiniz değişik yazışma şekilleri bulunuyor. Bankanın resmi web sayfası üstünden web bankacılığını kullanabileceğiniz benzer biçimde Akbank mobili de kullanarak müşteri hizmetlerine erişebilir ve işlemleriniz için komut verebilirsiniz. Ya da Akbank telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığı ile birlikte sesli cevap sistemini de kullanabiliyorsunuz. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 şeklinde bilinmektedir. Her iki numara üstünden de 7/ 24 aynı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi, yatırımlarınızı, sigorta işlemlerinizi, kredi/ kredi kartı müracaat ve takibinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Daha birçok işlem için telefon bankacılığını kullanabiliyorsunuz. Hem de, Akbank telefon şubesini kullanarak müşteri numaranızı ve Neo Kart şifrenizi kullanarak yatırım fonu, kredi kartı ödemesi benzer biçimde işlemlerinizi sıra beklemeden tamamlayabiliyorsunuz. EFT, havale benzer biçimde gönderim işlemlerinizi de sıra beklemeden telefon bankacılığı ile tamamlayabilirsiniz.

akbank müşteri temsilcisine direk bağlan

Akbank Borç Takip Servisi İletişim Telefon Numarası

Akbank’tan kredi kullanan yada kredi kartı borcunu zamanında ödemeyen müşteriler takibe aktarılan bu borcunu yapılandırmak isterse Akbank borç takip servisini arayabilir. Aşağıdaki numaradan bu servise ulaşabilirler.

0850 225 04 36

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak ve beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bazı tuşlamalar yaparak kısa sürede temsilcilere erişebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 üstünden fark etmeksizin aynı kısa yolu kullanabilirsiniz. Bunun için sisteme giriş yaptıktan sonrasında karşınıza çıkan ilk alanda 4 tuşuna basmalısınız. Sonraki aşamada ise 2 tuşuna basarak son menüye geçmeli ve burada da sıfır’ı tuşlamalısınız. Beklemeden art arda bu tuşlara basarak müşteri temsilcilerine erişebilirsiniz. Sesli cevap sistemi üstünden öğrenmek istediğiniz belli bir mevzu var ise, bunu belirterek de müşteri temsilcilerine erişebiliyorsunuz. Bahsettiğimiz bu yöntemi kullanarak 7/24 tüm işlemleriniz için kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ