Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 05 Haziran 2019
  • 118 kez görüntülendi.
Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye gore değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

AKEDAŞ, 1997 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. AKEDAŞ; Adıyaman ve Kahramanmaraş illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten AKEDAŞ mesuldür.

AKEDAŞ ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla AKEDAŞ’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca AKEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantılar vasıtasıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

AKEDAŞ Anlık Arıza Bildirimi

AKEDAŞ Planlanmış Kesintiler

AKEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

AKEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 46 02

Arama Terimleri: akedaş yazışma detayları, akedaş telefon no, akedaş bağlantı tel, akedaş canlı destek, akedaş müşteri temsilcisi, akedaş yakınma hattı, akedaş müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ