Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Eylül 2019
  • 233 kez görüntülendi.
Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Akıllıphone çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından 0850 520 08 80 Akıllıphone ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Akıllıphone Müşteri Hizmetleri Numarası

2011 yılı itibariyle Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan akıllıphone şirketi, malum birçok markanın ürünlerinin satışını yapmaktadır. Akıllıphone müşteri hizmetleri haiz olduğu portföyü ile güvenilir, süratli ve kaliteli hizmet sunma hedefiyle müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak için, teknoloji alanındaki tecrübesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Birçok markanın cep telefonu takıları, ses sistemleri, şarj aletleri, kablolar ve dönüştürücüler, yedek parçalar benzer biçimde ürünlerin satışını meydana getiren firmalar içinde yer almıştır. Kaliteli ürünlerini birçok kontrol ile uygunluğunu kontrol ettirmiş ve yığın ürünleriyle, çeşitliliği ile müşteri talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmektedir.

Akıllıphone için kalite en mühim öncelik olmakla beraber, çağa uygun teknoloji takip etmekte öncelikleri arasındadır. Canlı destek hattı ile ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, ürünler hakkında informasyon alabilirsiniz. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için dizayn edilmiş olan çevrimiçi-canlı destek birimi resmi web sayfasında sağ alt köşede bulunmaktadır. Sayfayı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri çevrimiçi olarak sipariş verebilirsiniz.

Müşterilerine danışmanlık hizmeti veren her mevzuda informasyon desteği sunan canlı destek hatları ile ürün siparişleri öncesinde yada sonrasında lüzumlu ilginin gösterilmesine ehemmiyet ve öncelik verilir. Satış sonrası hizmet ve ürün ile alakalı sorular, kargo işlemleri, ürünün teslimat hakkında bilgilerin kolaylıkla öğrenilebilmesi için, müşterilerin daha güvenli, rahat alışveriş yapabilmesini sağlamak için lüzumlu tüm hizmeti sunabilmek için lüzumlu emekler yapılmaktadır. Sitede yer edinen tüm ürünlerin %90 civarında stokları bulunmaktadır.

Yığın bulundurmanın amacı ise, sipariş verecek müşterinin zaman kaybı yaşamadan istediği ürünü bulabilmesi ve en kısa vakit içinde teslimatının kişiye ulaşmasının sağlanması içindir. Ürününüzün siparişini verdikten sonrasında en süratli zamanda ulaştırmayı amaçlayan şirket 1 yada 3 iş günü içinde teslimatını gerçekleştirecektir. Gönül rahatlığıyla ürünleri inceleyebilir, kaliteli ve kontrol edilmiş ürünleri çevrimiçi olarak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi sipariş esnasında ya da kapıda ödeme şekli ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 520 08 80

Akıllıphone WhatsApp Numarası
0549 278 53 72

Akıllıphone Mail Adresi
info@akilliphone.com

Akıllıphone Adres

Adres: Yenikent Mahallesi. Şehit Serkan Temeloğlu Sokak. NO:7/2 Esenyurt-İstanbul

Akıllıphone emek verme saatleri hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri içinde, cumartesi günü ise 09:00 ve 13:00 saatleri içinde bulunmaktadır.

Arama Terimleri: akıllıphone çağrı merkezi, akıllıphone yazışma, akıllıphone müşteri hizmetleri, akıllıphone telefon numarası, akıllıphone yakınma hattı, akıllıphone müşteri hizmetleri numarası, akıllıphone yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ