Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Haziran 2019
  • 392 kez görüntülendi.
Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Akınsoft

Konya merkezli yerli yazılım şirketi olan Akınsoft, 1995 senesinde kurulmuş ve halen faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, halen Akınsoft Yöentim Kurulu Başkanı olarak vazife icra eden Özgür Akın tarafınca kurulmuştur. Şirket şu an Türkiye’nin 81 iline hizmet verdiği şeklinde dünyada da 15 ülkeye hizmet sunmaktadır. Firmanın temel hizmet alanı yazılımlardır. Firmanın en malum ve kullanılan yazılımı ise WOLVOX ERP ve Cafeplus yazılımlarıdır.

Şirket Kapasitesi

Akınsoft şu anda Türkiye’nin ilk 500 yazılım şirketi içinde yer verilmiştir. şu anda firmanın merkez binası Konya’da iken, İstanbul’da da bir bölge müdürlüğü bulunmaktadır. bu şirketlerde ise 100’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır. Akınsoft, 2000 civarında şirketle çözüm ortağıdır ve Türkiye’de 81 bin kullanıcıya ulaşmıştır.

Vizyon

1995 senesinde faaliyete başlamış olan Akınsoft, ilk olarak “insana ve insanlığa kıymet verilmemiş köşe kalmasın” vizyonu ile yola çıkmıştı. 2023 yılına kadar olan hedeflerini bu doğrultuda belirleyen ve icraatlarını bu yönde icra eden şirket 2005 senesinde vizyonunu yeniledi. Kendi ili ve kategorisinde vergi rekortmeni olmak ve 300 şahıs istidam edecek potansiyele ulaşmak hedeflerini belirledi. Daha somut hedefler ile yoluna devam eden Akınsoft, 2010 yılı vizyonu olarak ise robotik emek harcamalar mevzusunda Ar-Ge faaliyetleri başlatmayı vizyonuna ekledi. Şirket, şu anda bu vizyonları doğrultusunda hareket etmekte ve icraatlarını yerine getirmektedir.

Akınsoft Yazılımları

Akınsoft, sektörlere yönelik olarak sunmuş olduğu değişik yazılımlar yardımıyla teknolojik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. 2002 senesinde çıkarılan CafePlus10 ve 2003 senesinde çıkarılan CafePlus4 yazılımları ile şirket ün kazanmış ve büyümesi hızlanmıştır. Halen şirket tarafınca çıkarılan yazılımlar içinde web kafeler için çıkarılan CafePlus en mühim yeri tutmaktadır.

Akınsoft’u daha ileri noktaya taşıyan öteki bir yazılım ise 2003 senesinde Octopus adıyla piyasa sürülen WOLVOX – ERP  yazılımıdır. Bu yazılım ise bir muhasebe programıdır. Temel olarak muhasebe ve finans desteği elde eden yazılım telekomünikasyon, bilişim, otomotiv, sigortacılık şeklinde sektörlerde çokça tercih edilmektedir. daha pek fazlaca sektörün kullanımına uygun değişik sürümleri mevcuttur.

Ar-Ge faaliyetleri yürütme vizyonuna uygun olarak ilk olarak 2011 senesinde insansı robot prototipi Akıncı-1 yapılmıştır. Bu konudaki emek harcamalar halen gelişerek devam etmektedir.

Akınsoft Birimleri

Akınsoft’un hizmetleri birimler bazında sunulmaktadır. Bu birimler yazılım birimleri, Ar-Ge birimi, kalite denetim birimi, pazarlama birimi, bayi koordinasyon birimleri, müşteri destek birimleri şeklinde pek fazlaca birim yer verilmiştir. birimler bazında müşterilere gelişmiş hizmetler sunulmaktadır. Böylece en iyi şekilde müşterilere ulaşılmaktadır.

Akınsoft Genel Merkez’in, Akınsoft İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün ve Akınrobotics İnsansı Robot Fabrikası’nın telefon, numarası ve faks numarası detayları bulunmaktadır. Ek olarak Akınsoft’un Çağrı Merkezi numarası da bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Akınsoft ile iletişime geçerek yardım almak istediğiniz mevzu hakkında iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak Akınsoft ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Akınsoft Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 332 261 18 00

Akınsoft Genel Müdürlük Faks Numarası
+90 332 261 17 77

Akınsoft İstanbul Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası
+90 212 694 45 65

Akınsoft İstanbul Bölge Müdürlüğü Faks Numarası
+90 332 261 17 77

Akınsoft Robotics İnsansı Robot Fabrikası Telefon Numarası
+90 332 334 02 22

Akınsoft Robotics İnsansı Robot Fabrikası Faks Numarası
+90 332 261 17 77

Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 40 80

Arama Terimleri: akınsoft kontakt, akınsoft müşteri hizmetleri, akınsoft çağrı merkezi, akınsoft telefon numarası, akınsoft yakınma hattı, akınsoft genel merkez kontakt, akınsoft istanbul kontakt, akınsoft robotics kontakt, akınsoft bağlantı tel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ