Akmercan Batıkargaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 31 Mayıs 2019
  • 512 kez görüntülendi.
Akmercan Batıkargaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2015 senesinde kurulmuş olan Akmercan Batıkargaz Doğalgaz; Zonguldak, Çaycuma, Devrek, Kozlu, Kilimli ve Bartın illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Akmercan Batıkargaz Doğalgaz, Zonguldak, Çaycuma, Devrek, Kozlu, Kilimli ve Bartın bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Akmercan Batıkargaz Doğalgaz’ın 0850’li ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Akmercan Batıkargaz Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Akmercan Batıkargaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 205 0 187
187

Arama Terimleri: akmercan batıkargaz doğalgaz kontakt detayları, akmercan batıkargaz doğalgaz telefon no, akmercan batıkargaz doğalgaz bağlantı tel, akmercan batıkargaz doğalgaz canlı destek, akmercan batıkargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, akmercan batıkargaz doğalgaz yakınma hattı, akmercan batıkargaz doğalgaz satmaca ödeme, akmercan batıkargaz doğalgaz kesinti, akmercan batıkargaz doğalgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ