Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Haziran 2019
  • 45 kez görüntülendi.
Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2007 senesinde kurulmuş olan Aksa Doğalgaz; Adana, Osmaniye, Antakya, Mersin illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Doğalgaz, Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Aksa Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında data alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa doğalgaz kontakt detayları, aksa doğalgaz telefon no, aksa doğalgaz bağlantı tel, aksa doğalgaz canlı destek, aksa doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa doğalgaz yakınma hattı, aksa doğalgaz satmaca ödeme, aksa doğalgaz kesinti, aksa doğalgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ