AKSA Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Haziran 2019
  • 608 kez görüntülendi.
AKSA Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye bakılırsa değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

AKSA Elektrik Satış A.Ş., 2004 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. AKSA Elektrik; tüm Türkiye genelinde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten AKSA Elektrik mesuldür.

AKSA Elektrik ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vesilesiyle AKSA Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca AKSA Elektrik’e bildirebilirsiniz.

AKSA Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 46 10

Arama Terimleri: aksa elektrik yazışma detayları, aksa elektrik telefon no, aksa elektrik bağlantı tel, aksa elektrik canlı destek, aksa elektrik müşteri temsilcisi, aksa elektrik yakınma hattı, aksa elektrik müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ