Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 31 Mayıs 2019
  • 424 kez görüntülendi.
Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda vatanımızda oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2007 senesinde kurulmuş olan Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz; Ordu ve Giresun illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz, Ordu ve Giresun bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle abonelik açma işlemleri hakkında data alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa ordu-giresun doğalgaz kontakt detayları, aksa ordu-giresun doğalgaz telefon no, aksa ordu-giresun doğalgaz bağlantı tel, aksa ordu-giresun doğalgaz canlı destek, aksa ordu-giresun doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa ordu-giresun doğalgaz yakınma hattı, aksa ordu-giresun doğalgaz satmaca ödeme, aksa ordu-giresun doğalgaz kesinti, aksa ordu-giresun doğalgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ