Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 01 Haziran 2019
  • 53 kez görüntülendi.
Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda vatanımızda oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 senesinde kurulmuş olan Aksa Sivas Doğalgaz; Sivas ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Sivas Doğalgaz, Sivas bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Aksa Sivas Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Sivas Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa sivas doğalgaz kontakt detayları, aksa sivas doğalgaz telefon no, aksa sivas doğalgaz bağlantı tel, aksa sivas doğalgaz canlı destek, aksa sivas doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa sivas doğalgaz yakınma hattı, aksa sivas doğalgaz satmaca ödeme, aksa sivas doğalgaz kesinti, aksa sivas doğalgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ