Aktif İleti Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

  • 24 Şubat 2018
  • 516 kez görüntülendi.
Aktif İleti Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1993 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması özelliğini taşıyan Aktif İleti A.Ş. firmasıdır. Temel politikaları incelendiğinde müşteri memnuniyeti ön plana çıkmaktadır. Müşterileri için işlerini kolaylaştıracak çözümler üreterek, sektörü içerisinde ön plana çıkan, sevilen bir firmadır. Yeniliklere açık bir şirket olan Aktif İleti, teknolojinin ilerleyişini yakından takip ederek çağdaş bir firma kategorisindedir.

Geniş acente ağı sayesinde Aktfi İleti, müşterilerine hızlı ve düzenli bir şekilde ulaşmayı başarıyor. Güncel teknolojik ekipmanlara sahip saha elamanları sayesinde, nerede oldukları ve hangi gönderinin teslim edileceği anlık olarak takip edilebilmektedir. İnternet sitesi üzerinde yer alan sorgu sayfası sayesinde, gönderilerin durumu sorgulayarak takip edebilirsiniz.

Aktif İleti Çağrı merkezi sayesinde, gönderileriniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorarak bilgi talep edebilirsiniz. Gönderinin durumunu öğrenebilir, soru, öneri ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Aktif İleti Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma:

0850 333 0 327

Aktif İleti Gönderi Sorgulama

Yorum bölümü aracılığıyla da bilgi talep edebilirsiniz takıldığınız yerlerde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ