Alarko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Eylül 2019
  • 334 kez görüntülendi.
Alarko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Alarko, 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuş bir holdingtir. Ülkemizin önde gelen endüstri kuruluşlarından olan Alarko, sektöründe ve vatanımızda öncü konumdadır. Alarko birçok etkinlik grubunda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bu etkinlik grupları şöyledir; Taahhüt Grubu, Enerji Grubu, Endüstri ve Tecim Grubu, Gezim Grubu, Arazi Geliştirme Grubu.

Alarko markası günümüzde daha fazlaca klima ve kombi alanlarında dile getirilmekte, kullanılmaktadır. Bu faaliyetleri gösteren Alarko markası Alarko Carrier’dir. Alarko Carrier şu alanlarda hizmet vermektedir; Isıtma, Soğutma, Merkezi Soğutma, Su Basınçlandırma, Bina Otomasyon Sistemleri.

Alarko Carrier’in 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve Alarko Tüm ortaklık’in 0212’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vasıtasıyla herhangi bir Alarko ürünü ile ilgili data alabilir, size yakın satış ve servis noktasını öğrenebilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Alarko Carrier Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 128

Alarko Tüm ortaklık Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 310 33 00

Arama Terimleri: alarko yazışma detayları, alarko telefon no, alarko bağlantı tel, alarko canlı destek, alarko müşteri temsilcisi, alarko yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ