ALBARAKA TÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Nisan 2019
  • 222 kez görüntülendi.
ALBARAKA TÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ALBARAKA TÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

1984 yılından bu yana Albaraka Türk Katılım Bankası adı ile Türkiye’de etkinlik göstermeye süregelen bankamız Türkiye’de faizsiz bankacılık denince akla gelen bankalardan biridir. Faizsiz bankacılık mevzusunda Türkiye’deki öncü bankalardan önde gelen Albaraka Türk, kurulduğu günden bu yana kuvvetli iş ortakları yardımıyla kısa bir süre büyümüş ve Türkiye piyasasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.  Bugün 80’i aşkın ülkede bankaları ve şubeleri olan Albaraka yardımıyla müşterilerimiz dış tecim mevzusunda bankamızı asla düşünmeden tercih ediyor ve geniş şube ağımız yardımıyla işlemlerinde herhangi bir aksaklık ve yavaşlama olmadan süratli bir halde çözüme ulaşıyor. Daima müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda hareket ettiğimizden hem Türk müşteriler tarafınca hem de yabancı müşteriler tarafınca oldukça seviliyoruz.

Biz devamlı iyi olan şeyleri destekliyoruz ve bu sebeple bireysel ve ufak işletmeler için sağladığımız finansal destek ile onlara sahipleniyor ve gerek zor günlerini atlatmalarına gerekse de işletmelerini büyütmelerine olanak sağlıyoruz. Biz için bankacılık sektöründe en mühim şey müşteriler ve müşterilerin memnuniyeti olduğundan bünyemizde çalışan binlerce personelimizden hepsi işlerinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da bilgilidirler. Sizlere devamlı en iyi ve en güler yüzlü hizmeti sunmaya çaba ediyoruz. Bununla beraber son teknolojik gelişimleri de yakından takip ediyor ve sizlere hem web bankacılığı ile hem de mobil bankacılık ile hizmet veriyoruz.

Albaraka Türk’ün müşterilerine sunmuş olduğu kredi imkanları hakkında detaylı informasyon almak ya da müşterimiz olmak isterseniz sizleri www.albaraka.com.tr web sitemizi ziyarete bekliyoruz. Bizlere bununla birlikte 0850 222 5 666 ve 444 5 666 numaralı telefonlarımızdan ulaşıp ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye haiz olabilir ve işlemlerinizi müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ