Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 30 Ağustos 2019
  • 779 kez görüntülendi.
Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Alcatel çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından 0212 375 58 01 Alcatel ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Alcatel Müşteri Hizmetleri Numarası

1 Aralık 2006 senesinde Lucent Technologies ile birleştiğinde kurulmuştur. Menüsünün karışık ve anlam ifade etmeyen olmasıyla birlikte, bir ara Türkiye pazarına girmiştir. Türkiye de Vodafone portföyünde Alcatel Onetouch markasıyla yerini alıp satışa sunulan, sonrasında Turkcell’de dünyanın en ince Android aleti olan İdol X ile satışlar adım atmıştır. Fakat fazla tutulmadığı için Fransızlara gönderilmiştir. Ek olarak Türksat uydusunu icra eden şirkettir ve uydumuza ortaktır. 170 den fazla ülkede Alcatel markası altında geniş çeşitlilikteki mobil ve web ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamakta olan firme, telekomünikasyon araştırma şirketi verilerine nazaran şirket, 2016 yılının ikinci çeyreği itibariyle küresel telefon üreticileri içinde sekizincidir.

Yenilikçi ve varlıklı özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojik özelliklerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en oldukça talep etmiş olduğu teknolojilerle donatılmış ve geniş çeşitlikte bir ürün portföyü sunmaktadır.

Akıllı Telefonlar, tabletler ve giyilebilir ürünler üreten şirket kalite standartlarından taviz vermeyerek çalışmaya, üretmeye ve ürettiğini geliştirmeye itina göstermektedir. Üretilen ürünler extra incelikte ve zariflikte olup gören yada kullanan kullananların vazgeçemeyeceği ölçütlere haiz.

Üretilen akıllı telefonların, tabletlerin tümü son olarak teknolojiye uygun bir halde üretilmiştir. Türkiye’de fazla tutulmayan telefonlar yurt haricinde fazlasınca ilgi görmüştür. Alcatel, Nokia’nın TCL Communication tarafınca lisanslı bir halde kullanılan bir ticari markasıdır.

Müşterilerine ve kullanıcılarına sağladıkları akıllı telefonlar ve hizmetleriyle sürdürülebilir bir gelecek sağlamayı planlamışlardır. Müşteri odaklı üretimleri, enerji tasarruflu cihazları, sıhhat ve güvenlik açısından herhangi bir eksiği olmaması ve cihazların devamlı gelişim içinde olması ana politikaları olmuştur.

ISO 14001, 2015 CSR raporu, SA 8000 sertifikasına haiz olan şirket günden güne kendini geliştirmekle kalmayıp, ürettiği ürünlerin başarısıyla öteki firmalar içinde adını en ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Müşterisine kıymet veren, iş güvenliğine ehemmiyet veren şirket, toplumsal mesuliyet bakımından en yüksek şartları sağladığından dolayı belirli sertifikalar ve ödüller kazanmaya hak kazanmıştır.

Cihazlar ve öteki mevzular hakkında herhangi bir informasyon almak için firmanın olduğu her ülkeye ilişkin, müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 375 58 01

Arama Terimleri: alcatel çağrı merkezi, alcatel yazışma, alcatel müşteri hizmetleri, alcatel telefon numarası, alcatel yakınma hattı, alcatel müşteri hizmetleri numarası, alcatel yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ