Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 10 Nisan 2019
  • 737 kez görüntülendi.
Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Algida markası, ülkemizin en bilindik dondurma markası konumundadır. Birçok değişik alanda etkinlik gösteren Unilever şirketine ilişkin bir marka olan Algida, başka ülkelerde değişik isimlerle de satışta olan dünyanın en büyük dondurma üreticilerinden biridir.

Algida, 1990 senesinde ülkemize giriş yaparak, tüm dünyada olduğu şeklinde Türkiyede’de ürünlerinin satışına adım atmıştır. Oldukça geniş çaplı ürün skalasıyla oldukça popüler hale gelen şirket, kimi vakit muhteviyatında yer edinen ürünlerin sağlığa olan zararlarıyla ilgili olarakta eleştirilerin odağı olmuştur. Toplamda 27 senedir Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Algida markası, Cornetto, Max, Magnum şeklinde çeşitli isimlerle dondurmalara üreterek her kesime hitap etmeye iş yapmaktadır. Bununla beraber kutu dondurmalar da üreten firmanın, Carte Dor adlı ürünleri de piyasanın popüler markalarındandır. Türkiye’ye giriş yaptığından beri devamlı olarak reklam filmleriyle dikkatleri çeken şirket, son yılların Tv ye en fazlaca reklam veren firmalardan biri konumunda bulunmaktadır.

 

Magnum markasıyla her yıl tertipli olarak otomobil çekilişi meydana getiren şirket, bu şekilde de reklamını yapmakta. Yılların deneyimi yardımıyla ve yapmış olduğu bilimsel niteliği olan emekler neticesinde dondurmalarını geliştirmeyi amaçlayan şirket, bilhassa bahar ve yazları yüksek bir satış rakamına ulaşmaktadır. Dünyanın neredeyse her ülkesinde faaliyetlerini sürdüren Algida, Unilever çatısı altında çalışmaya devam ediyor. Bununla beraber bilhassa yaz aylarının yaklaştığı günlerde Algida hakkında sorular da insanların kafasında artmakta. Algida’nın yeni çıkan ürünleri hakkında data almak için, Algida markasına dair sorularınız, görüşleriniz, şikayetleriniz ve önerileriniz için detaylı data alabileceğiniz kontakt numaralarını sizlere aktaralım.

 

Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Tel: 0216 633 90 00

Algida Türkiye Unilever Genel Merkez Adresi:

Saray Mahallesi Dr. Adnan Buyukdeniz Cad. No 13 Ümraniye İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ