AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

  • 24 Nisan 2019
  • 716 kez görüntülendi.
AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

AliExpress ürünleri yurt dışındaki tedarikçilerden alarak siparişleri Türkiye ‘ye gümrükten getiren firmadır. AliExpress ürünler ile ilgili tüm yakınma, para iadesi, kargo takip edeni, ürün gelmemesi benzer biçimde sorunlarınız ile ilgilenen ve kalite odaklı çalışan müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine kontakt yardım formu yardımı ile yada telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. AliExpress ürünleri ev eşyasından, elektronik eşyalara kadar neredeyse herşey bulunmaktdır. Aldığınız ürünün kargo takibini yapabilirseniz eğer averaj olarak 20 gün içinde elinizde olması gerekmektedir. Ürünler gümrükten yeniden toplanarak, ilgili anlaşmalı olduğu express kargolara verilmektedir. Bu sayede ürününüz zarar görmeden kısa zamanda elinize ulaşmış olacaktır.

AliExpress aldığınız ürünler ile ilgili tedarikçi ile online olarak iletişime geçebilirsiniz. Aldığınız ürün tedarikçi firmasını araştırarak telefon numarasını arayarakta destek ve informasyon alabilirsiniz. AliExpress alınan bazı ürünler gümrük takıldığı bilgisi verilmektedir fakat bunlarla ilgilide genel anlamda para iadesi yapıldığını biliyoruz. Ürün teslim almadığınız sürece ürün teslim alındı sekmesini işaretlemezseniz paranız karşı tarafa iletilmemektedir. Eğer ürün teslim alındığında, teslim aldım diye işaretlerseniz firmanın parası derhal alıcıya iletilmektedir. AliExpress tüm alışverişler bu şekilde yapılmaktadır ve bu yüzden %100 güvenli alışveriş sloganı bulunmaktadır.

AliExpress Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(+852) 2215-5100

AliExpress Türkiye’deki Müşteri Memnuniyeti Amacıyla Türkçe Dil Desteği İle ‘WhatsApp Müşteri Destek Hattı’nı Hizmete Aldı.

Whatsapp Hattı İçin : +17142742533 Numaradan İletişime Geçebilirsiniz.

AliExpress alışveriş uygulaması indirme adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ