Aliexpress Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası

  • 27 Şubat 2018
  • 891 kez görüntülendi.
Aliexpress Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Alibaba Group bünyesinde kurulmuş olan Aliexpress 199 yılında faaliyete geçmiştir. Çin Merkezli kurulan firma, Çin’de en büyük elektronik ticaret, alışveriş sitesi olmayı başarmıştır. Aynı başarıyı dünya çapında da yakalayan firma, global pazarın en büyük e-ticaret platformlarından birisi haline gelmiştir. Dünya genelinde 3.5 Milyon şirketin site üzerinden satış yaptığı bilinmektedir. Ürün satışı gerçekleştirmek isteyen müşteriler, şirketler için özel bir satış sayfası oluşturulmaktadır.

Son yıllarda ülkemizde de oldukça popüler bir konuma gelen Aliexpress, hemen hemen her ürünün alternatiflerini oldukça uygun fiyata satışını gerçekleştirmesi ilgi çekmesini sağlamıştır. Dünya çapında en uygun fiyat garantisi, milyonlarca farklı ürün seçeneğiyle hizmet vermektedir.

Türkiye’de yaşayan müşterileri için bir çağrı merkezi henüz aktif etmeyen şirket, vereceğimiz bağlantı aracılığıyla sorun ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Aliexpress İletişim Destek Müşteri Temsilcisi;

Aliexpress Canlı Destek Merkezi

Ayrıca yorum alanımız sayesinde, merak ettiklerinizi sorabilir, görüşlerinizi iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MERHABA YAKLASIK 1 BUÇUK AY ÖNCE SİPARİŞİNİ VERDİĞİM ÜRÜNLER TESLİM TARİHİNİ 1 HAFTA GEÇMESİNE RAĞMEN ELİME HALA ULAŞMADI BUNUN İLE İLGİLİ EN KISA SÜREDE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

BİR YORUM YAZ