ALTERNATİF BANK Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 29 Nisan 2019
  • 689 kez görüntülendi.
ALTERNATİF BANK Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ALTERNATİF BANK Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

1991 yılından bu yana Türkiye’de bankacılık hizmeti veren Alternatik Bank ya da her insanın bilmiş olduğu ismiyle ABank, bankacılık sektöründe en büyüklerden önde gelen The Commercial Bank iştiraki ile kurulmuş bir bankadır. Bu sebeple de hem vatanımızda hem de bilhassa orta doğuda olmak suretiyle tüm dünyada tanınmış bir bankadır. Müşterilerinin gereksinimlerini ve memnuniyetini daima önceliklerinden biri olarak gören ABank, bu sebeple daima müşterilerinin gereksinimlerini tam olarak karşılamak amacıyla oluşturduğu paketler ile her insanın yüzünü güldürüyor. Krediler mevzusunda da tüketicilerinin gereksinimlerine gore kredi çıkaran ABank, kredilere uyguladığı faizleri minimumda tutarak hem müşterilerine oldukça daha karlı anlaşmalar sunuyor hem de bu sayede müşteri portföyünü oldukça süratli bir halde geliştiriyor.

Siz kıymetli müşterilerimize bireysel, ticari ve kurumsal alanlarda hizmet gösterdiğimiz ABank, hem sağlamış olduğu düşük faizli kredileri hem de ödeme kolaylıkları ve uzun vadeli taksit seçenekler ile müşterilerini en oldukça düşünen bankalardan biri olmuştur. Bir banka olarak hedefimiz, tüketicilerin paraya gereksinimleri olduğunda daima akla elen ilk banka olmaktır. Bu sebeple canla başla çalışıyoruz. Her biri işinde son aşama ustalaşmış, başarıya ulaşmış ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere bankacılık mevzusunda benzersiz bir edinim sunuyoruz. Bankalarımıza geldiğinizde müşteri temsilcilerimizin sizlere davranışları ve güler yüzleri sizlere anında itimat aşılayacak ve bizimle iş yapmaktan büyük bir keyif alacaksınız.

Bankamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı informasyon almak ve sizlere sunduğumuz avantajlardan haberdar olmak için www.abank.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak arayabileceğiniz 444 00 55 ve 0850 225 00 55 numaralı çağrı merkezlerimizden canlı yardım alabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgilenebilirsiniz. Türkiye çapındaki pek oldukça şubemizden birinden de politikalarımız ve avantajlarımız hakkında detaylı informasyon edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ