Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Eylül 2019
  • 328 kez görüntülendi.
Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Altıncı Cadde, Doğan Online şirketinin bünyesinde kurulmuş online alışveriş sitesidir. Altıncı Cadde’de ev vasıta gereçleri ve dekorasyon malzemeleri benzer biçimde ürünler satıştadır. Dünyaca meşhur mimar ve tasarımcıların tasarlayıp ürettiği ürünleri en uygun fiyattan özel indirimleriyle üyelerine sunmaktadır. Ek olarak tasarıma nazaran verdiği tavsiyelerle stilinize nazaran en uygun ürünleri bulabilirsiniz. Ek olarak Altıncı Cadde’nin Şişli’de 2 tane olmak suretiyle Aydın’da da mağazası vardır.

Altıncı Cadde’de; ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya benzer biçimde genel ürün kategorilerinde sunulan; mobilya, dekorasyon, aydınlatma, sofra, banyo & ev tekstili, halı, bahçe, elektronik alt kategorilerinde binlerce ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Altıncı Cadde’nin 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Altıncı Cadde’den satın almış olduğunuz ürün hakkında detaylı informasyon sahibi olabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilir, ödeme kısmında yaşadığınız sorunları öğrenebilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 6 223

Arama Terimleri: altıncı cadde yazışma detayları, altıncı cadde telefon no, altıncı cadde bağlantı tel, altıncı cadde canlı destek, altıncı cadde müşteri temsilcisi, altıncı cadde yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ