ALTINYILDIZ CLASSICS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Nisan 2019
  • 976 kez görüntülendi.
ALTINYILDIZ CLASSICS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Adamların senelerdir tarzlarını en iyi ve en klasik çizgilerle gözler önüne seren Altınyıldız Classics, yolculuğuna başladığı 1952 yılından itibaren devamlı tüketiciyi ön plana alan bir yönetim anlayışı benimsedi. Bu sayede sektöründe kendine oldukça süratli bir halde yer kabul eden Altınyıldız Classics, Türk kumaşını ve Türk tekstil ürünlerini dünya genelinde tanıtmak için ihracat faaliyetlerine başladı. Kurulduğu andan bu yana devamlı bir gelişme grafiği çizen şirket, siz kıymetli tüketicilerine oldukça daha süratli ve oldukça daha çok üretim yapabilmek için büyük bir üretim tesisine taşındı. Altınyıldız hem de Türkiye’de ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmış ilk tekstil kuruluşu olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş şirketinden kabul edilen Altınyıldız, yılların getirmiş olduğu deneyim ve data birikimi ile pek oldukça adam için olmazsa olmaz bir marka olmuştur. 1997 senesinde hanım modasını belirlemek için de kolları sıvayan Altınyıldız, NetWork markasını yaratarak hanım hazır giyim sanayiinde de var bulunduğunu tüm dünyaya gösterdi. Üretimini yapmış olduğu kumaşları ve hazır giyim ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç eden Altınyıldız, hem Türk adını internasyonal düzeyde duyurması hem de gerçekleştirdiği ihracatlar yardımıyla ülkemize kazandırdığı ihracat gelirleri ile Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmuştur. Daima tüketicileri için en iyi ve en kaliteli ürünü üretme çabasında olan şirket günümüzde pek oldukça markasıyla modaya yön vermektedir.

Firmamız Altınyıldız ve öteki markalarımız ile ilgili detaylı data almak ve online alışveriş yapmak için sizleri www.altinyildizclassics.com web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için destek@altinyildizclassics.com e-mail adresimize yazabilir ya da bizi 0850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak ürünlerimiz hakkında data alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ