Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • 25 Nisan 2019
  • 382 kez görüntülendi.
Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Amazon Türkiye müşteri hizmetlerine direk bağlanmak e-ticaret siteleri içinde amazon.com.tr üstünden alışveriş yaptınız ve kargonuzu sorgulamak istiyorsunuz. Amazon sitesinden alışveriş yaptınız ve Kargonuz gelmedi,  ürün şikayeti, müşteri hizmetleri ile görüşerek direk bağlanabilir ve iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz. Amazon ABD, ingiltere, ispanya, irlanda, hollanda, avusturalya, japonya, hindistan benzer biçimde ülkerde en fazlaca kullanılan online alışveriş sitesidir.  Site içinde Türkçe destek dil desteği yardımıyla online müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilir iletişime geçebilirsiniz.

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanmak İçin temsilci telefonunu arayınız.

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon ABD Birleşik Devletleri merkezli olarak emek harcama sürdürmekte olan bir e-ticaret şirketi olarak müşterilerine ve satıcılarına hizmet vermektedir. Bir e-ticaret şirketi olarak yer edinen şirket bünyesinde online bir satış platformu sunmaktadır. Satıcılar ve müşteriler aynı platform içinde bulunmaktadır. Satışlarınız yada alım yapmak istediğiniz noktalarda sizlere amazon müşteri hizmetleri numarası destek olmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası 0850 390 21 53 olarak sizlere sunulmaktadır. Bu numara ile kontakt kurduğunuz takdirde sizlere müşteri hizmetleri her mevzu hakkında çözüm odaklı bir halde destek olmaktadır. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat olarak hizmet vermektedir. Bu sayede merak edilmekte olan sorulara günün her hangi saati içinde cevap alabilmesi mümkün olmaktadır. İletişim numarasını aramanızın arkasından kısa bir süre içinde sorunuza bakılırsa sizi lüzumlu birime aktarmaktadır.

Amazon Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Amazon içinde işlem yaparken yada merak ettiğiniz her hangi bir mevzuda yardım alabilmek için amazon müşteri hizmetlerine direk bağlan seçeneği sizlere destek olmaktadır. Hizmet vermekte olan numarayı aramanızın arkasından sizlere bazı sorular ve yönlendirmeler sunulmaktadır. Sorulara vermiş olduğunuz yanıtlara bakılırsa sizlere müşteri hizmetleri içinde lüzumlu birime aktarılmaktadır. Lüzumlu birim sorularınızı dinlemesinin arkasından sizlere destek olmaktadır. 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkündür. Alış yada ürünlerinizin depoya giriş tarihleri benzer biçimde mevzularda informasyon alabilmeniz mümkündür. İletişim için sizlere amazon müşteri hizmetleri 0850 390 21 53 numarası ile destek olmaktadır. İletişim numarası üstünden direk olarak müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyor iseniz konuşma sonunda sizlere müşteri hizmetleri ile görüşmeniz için birazcık beklemeniz teklif edilmektedir. Birazcık beklemenizin arkasından müşteri hizmetleri hatta bağlanarak kendisini tanıtmasının arkasından sorularınızı dinlemektedir. Bekleme süresi esnasında yoğunluk olmasından fazlaca kısa bir süre bekleyebilmeniz gerekebilmektedir.

Amazon Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ