Amazon Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma

  • 16 Ocak 2018
  • 762 kez görüntülendi.
Amazon Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Amazon.com son zamanların en çok tercih edilen ve bir çok ülkede online alt yapısı olan bir alışveriş sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleridir ancak Türkiye de de çok tercih edilen bir sitedir ve bir çok ülkenin alt yapısında özellikle Almanya versiyonunun içeriğinde Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde de alışveriş seçeneği sunmaktadır. Üstelik uluslararası gönderimle Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır ve gümrük sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Amazondan alışveriş yaptıktan sonra Amazon Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma servisi ile iletişim kurarak tüm şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz. 00 1 206-266-2992 telefon numarasını kullanarak müşteri temsilcileri ile iletişim kurulabilir veyahut e mail yoluyla irtibata geçilebilir.

Eğer siteden girerek mail yoluyla iletişim karacaksanız akıcı bir İngilizceye sahip olmalısınız. Amazon Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmeti ile Türkçe iletişim kurarsınız ancak siteden girip irtibat kurmak istediğinizde sizinle İngilizce konuşulacaktır. Bu yüzden elinizde bir şablon olabilir veya akıcı konuşabilen bir arkadaşınızı yanınızda bulundurmanız gerekebilir. E mail yoluyla kurulan iletişimde size geri dönüş çok hızlı olacaktır ve herhangi bir bekleme söz konusu olmaz.

Telefonla kurulan iletişimde de müşteri temsilcisi size problemin veya önerinin ne olduğun sorar öncelikle ve ilgili birim neresi ise oraya yönlendirerek irtibat kurmanızı sağlar. Burada da en kısa zamanda probleminize çözüm bulunmaya çalışır bulunamazsa da kaydınız oluşturulur ve sonuçlanınca tarafınıza bilgi verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ