Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Temmuz 2019
  • 390 kez görüntülendi.
Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
2008 senesinde Türk Hava Yolları’nın öncülüğünde tüm Türkiye’nin rahat, konforlu ve ekonomik halde yurtiçinde tayyare seyehati gerçekleştirmesi hedefiyle kurulan AnadoluJet, Türkiye’de tam 46 uçuş noktasıyla yolcularına hizmet vermektedir.

AnadoluJet’in kurulmasıyla yolcu sayısında ve doluluk oranlarında büyük artışlar görülmüştür. Ekonomik avantajlarıyla sloganı ‘Uçmayan Kalmasın’ olan AnadoluJet, cazip fiyatlarıyla bir çok yolcunun tercih sebebi olmakta.

AnadoluJet’in 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet alımı, uçuşla ilgili tüm bilgilerinize, uçuş saat ve tarih değişikliği şeklinde tüm mevzularda data alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 333 2 538
444 2 538

Ek olarak web üstünden dolduracağınız geribildirim formu vesilesiyle talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

AnadoluJet Geribildirim Formu

Arama Terimleri: anadolujet kontakt detayları, anadolujet telefon no, anadolujet bağlantı tel, anadolujet canlı destek, anadolujet müşteri temsilcisi, anadolujet yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ