Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Mayıs 2019
  • 527 kez görüntülendi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ankara Belediyesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara sınırları içinde bulunan ilçelerin sorumluluğunu taşımaktadır. Ankara belediye başkanı Melih Gökçektir. Ankara sınırları içinde kalan ilçelerin her türlü sorumluluğunu taşıyan devlet kuruluşudur. Bu yüzden bilhassa yapılacak olan çalışmalarda vatandaşların taleplerini karşılamak ve şehrin daha üst düzey konuma getirilmesini sağlamak için tüm çalışmaların yapılması için her bir emek vermeyi yürütmektedir. Değişik hizmet seçenekleri üstünden vatandaşların taleplerini karşılamaktadır. Belediye içinde bulunan değişik departmanlar yapılacak olan çalışmaların değişik bölümler üstünde yürütülmesini sağlamak dedi. Bu yüzden her departman değişik hizmet seçenekleri üstünden çalışmaların sürdürülmesine destek olmaktadır.

İmar hizmetleri, acil hizmetler, informasyon hizmetleri, toplumsal hizmetler, ulaşım hizmetleri şeklinde pek oldukça değişik hizmet yardımıyla bilhassa vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamını sürdürebilmesi için lüzumlu çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Yol emekleri, ulaşım alanlarında geliştirme işlemleri, evlendirme işlemleri, imara izin verme ve daha pek oldukça değişik hizmet seçeneği üstünden Ankara sınırları içinde yaşamını sürdüren vatandaşlara hizmet veren kurum Belediye Başkanı tarafınca yönetilmektedir. Ankara’da hizmet veren kurum devlet kurumları içinde yer verilmiştir. Hafta içi belirlenen saatler içinde hizmet vermektedir. Bu yüzden bilhassa vatandaşların hizmet alabilmesi için belirlenen saatler içinde kuruma ulaşım sağlamaları gerekir.

Belediye Hizmetleri

Belediye binası içinde yer edinen birbirinden değişik departmanlar bilhassa yapılacak olan çalışmaların içeriğine gore vatandaşların değişik bölümlerden hizmet almasını sağlamaktadır. Ankara’nın daha iyi bir yer olmasını sağlamak adına lüzumlu emekler belediye tarafınca yürütülmektedir. Devlet bünyesinde hizmet veren kurum belirlenmiş olan emekler için alanında kafi informasyon ve deneyime haiz kişiler tarafınca hizmet verilmesini sağlamaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle’de bulunan merkez binası üstünden hizmet vermektedir. Hizmet almak isteyen vatandaşların belirlenen adrese ulaşım sağlaması durumunda lüzumlu çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin çağrı merkezi yazışma numarası , adresi, online müracaat formu ve acil durumlar numarası bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak talep, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 507 10 00

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa Numarası
153

Ankara Büyükşehir Belediyesi Online Müracaat Formu
form

Ankara Büyükşehir Belediyesi Adres
Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle / ANKARA

Arama Terimleri: Ankara Büyükşehir Belediyesi yazışma, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi adres, Ankara Büyükşehir Belediyesi mavi masa, alo 153, 153 hangi numara, Ankara Büyükşehir Belediyesi bağlantı tel, Ankara Büyükşehir Belediyesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ