App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Eylül 2019
  • 270 kez görüntülendi.
App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
App Store, 2008 senesinde iPhone 3G ile kullanıma açılmıştır. Genel olarak App Store, Apple tarafınca yönetilen iOS platformlu cihazlar için kullanıma ve satın alıma sunulan online mağazadır. Mağazada iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları parasız uygulamaları indirebilir, ücretli uygulamaları satın alıp indirebilir, kullanabilmektedir. App Store’da satın aldığınız uygulamanın tutarının %30’u Apple’a, %70’i ise uygulamanın üreticisine ödenmektedir.

Apple 2016 verilerine gore App Store’da toplamda 2 milyonu aşkın uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar 150 milyardan fazla kez indirilmiştir. App Store’da bulunan uygulama kategorileri şu şekildedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek içecek, Oyunlar, Sıhhat ve Fitness, Yaşam seçimi, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, Haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Toplumsal Ağlar, Spor Dalları, Gezi, Kamu hizmetleri.

App Store’nin maalesef bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda verdiğimiz bağlantı vasıtasıyla destek merkezine ulaşabilir; satın alma mevzusunda yaşadığınız sıkıntıları, uygulamalar mevzusunda yaşadığınız sorunları, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

App Store Destek Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ