Aras Epsaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Haziran 2019
  • 37 kez görüntülendi.
Aras Epsaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye nazaran değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Aras Epsaş, 1997 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Aras Epsaş; Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır, Kars illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Aras Epsaş mesuldür.

Aras Epsaş ile bağlantı kurabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla Aras Epsaş’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı informasyon alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Aras Epsaş’a bildirebilirsiniz.

Aras Epsaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 200 50 51

Arama Terimleri: aras epsaş yazışma detayları, aras epsaş telefon no, aras epsaş bağlantı tel, aras epsaş canlı destek, aras epsaş müşteri temsilcisi, aras epsaş yakınma hattı, aras epsaş müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ