Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Temmuz 2019
  • 165 kez görüntülendi.
Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
1979 senesinde kurulan Aras Kargo, günümüzde en fazlaca tercih edilen kargo firmaları içinde yer almıştır. Toplamda 19 bölge müdürlüğü, 28 aktarma merkezi, 790 şube ve 3000 vasıta filosu ile her ay averaj 6 milyon şahıs ve kuluşa taşımacılık hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine toplamda 1.500’ü aşkın merkeze taşımacılık yapmakta, ek olarak 800’den fazla noktaya mobil taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ekonomik, süratli çözümleri ve güler yüzlü personeliyle birçok müşterisinin gözde şirketi olmuş durumdadır. Türkiye’de birçok web alışveriş sitesi siparişlerini Aras Kargo vasıtasıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Aras Kargo çağrı merkezini arayarak, gönderi numaranızı tuşladıktan derhal sonrasında gönderinizin nerede olduğu hakkında tüm bilgiye haiz olabilirsiniz. Ek olarak kargonuz hangi şubede ise müşteri temsilcisi sizi kargonuzun bulunmuş olduğu şubeye yönlendirmekte ve süratli olarak netice almanızı sağlamaktadır.

Ek olarak aşağıda vereceğimiz bağlantılar vasıtasıyla siparişiniz hakkında son durum bilgisine ulaşabilir, kargonuzun ücretini hesaplayabilir, siparişiniz kaç günde geleceği hakkında tahmini bilgiye ulaşabilir; Aras Kargo hakkında talep, problem, yakınma ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 25 52

Aras Kargo Resmi Web Sitesi (Gönderi takip edeni ve öteki işlemler anasayfa üzerindedir.)
Aras Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: aras kargo yazışma detayları, aras kargo telefon no, aras kargo bağlantı tel, aras kargo canlı destek, aras kargo müşteri temsilcisi, aras kargo yakınma hattı, aras kargo müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ