Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 25 Haziran 2019
  • 30 kez görüntülendi.
Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Aras Kargo

Ülkemizdeki kargo sektörü gösterdiği gelişim ve gelişme ile birçok sektöre frak etmiş durumdadır. Bu denli büyük bir büyümenin temel sebebi ise yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışından meydana gelmektedir. Aras Kargo olarak 1979 senesinde Celal Aras tarafınca dağıtım ve pazarlama şirketi olarak temeli atılan firmamız 1987 senesinde haiz olduğu edinim ve kaliteyi kargo taşımacılığında da kullanmak suretiyle kurulmuştur.

Kurulduğu andan itibaren itimat ve kaliteyi hep en önde tutan firmamız sizlerinde desteği ve itimatı ile Türkiye’nin en iyi karo şirketleri arasındaki yerini almıştır. Türkiye’nin en ücra köşelerine bile sorunsuz bir halde karo gönderimi sağlayabileceğiniz şirketimizde bizlere verdiğiniz emanetler tam zamanında, sorunsuz ve garantili bir halde karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

Aras Kargo Kurumsal Mesuliyet Hizmetleri

Bizlere gore büyük şirket olmak bir tek kaliteli hizmetler yapmakla olmamaktadır. Biz kurulduğumuz andan itibaren siz değerli üyelerimizin bizlere olan inanç ve güveninize olan minnetimizi sunduğumuz toplumsal mesuliyet projeleri ile bir nebzede olsa karşılık vermekteyiz. Bu sebeple biz bu topraklara ve sizlere borçluyuz. Ülkemizin daha iyi noktalara gelmesi adına her türlü fedakârlığı sevmiş olarak yapacağımızdan güvenli olabilirsiniz.

Aras kargo toplumsal mesuliyet hizmetleri olarak sıhhatli nesillerin yetişmesi için anne ve çocuk vakıflarına olan desteklerimiz devam etmektedir. Ek olarak daha yaşanabilir bir ülke olmak için Türkiye’nin kıyılarının temizlenmesi, eğitime katkı sağlamak için çeşitli yererde yaptırdığımız okullar, maddi destek sağladığımız kütüphaneler ve daha birçok hizmetle siz değerli üyelerimizin devamlı yanında olduk ve var olduğumuz sürece yanında olmaya devam edeceğiz.

Aras Kargo Hizmetleri

Aras kargo hizmetleri olarak size sunacağımız onlarca hizmet çeşidi içinde sizin ihtiyaçlarınız en uygun hizmeti en uygun şartlarda seçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde bazıları ise şu şekildedir; Aras gün içi teslimat, Aras tahsilatlı teslimat, Aras randevulu teslimat, Aras iyi sabahlar teslimat, Aras geri dönüşlü teslimat, Aras yurtdışı teslimat, Aras Tayyare ile istediğiniz yere süratli teslimat, taşıma güvencesi ve taşınacak tüm ürünlerin tür ve çeşitlerine uygun ambalaj çeşitleri olarak saymamız mümkündür.

Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 52 aranmalı. Peşinden 0 tuşu tuşlanarak müşteri hizmetlerine süratli şekilde bağlanılabilir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 25 52 -> 0

Arama Terimleri: aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ