Armine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 07 Nisan 2019
  • 656 kez görüntülendi.
Armine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Armine markası, tesettür giyim mevzusunda ülkemizin önde gelen firmalarından biridir. Piyasaya ilk olarak ipek eşarp üretimiyle giren Armine, hemen sonra tesettürlü bayanlara yönelik birçok ürünü piyasaya sürerek bu sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

İlk olarak 1994 senesinde Kamer Tekstil çatısı altında faaliyetlerine başlamış olan şirket, ipek eşarp üretimiyle piyasaya girerek uzun bir süre bu şekilde devam etti. Ürettiği eşarplar ile beraber Türkiye’nin en meşhur eşarp markalarından biri haline gelen Armine, sektördeki başarısını tesettürlü bayanlara yönelik değişik ürünler çıkararak taçlandırdı. Günümüzde ipek eşarp üretimine devam eden firmanın bunun yanında, pantolon, ceket, ferace benzer biçimde birçok değişik tesktil ürününü bünyesine kattığını görmekteyiz. Kurulduğu yıldan itibaren devamlı emsalsiz bakış açısına haiz tasarımcılarla emek harcayarak değişik ve beğenisi yüksek ürünler çıkarmayı kendine amaç edinen Armine, hem değişik hem de uyumluluktan ödün vermeden üretim hayata geçirmeye devam etmektedir. Birçok kişiyi istihdam eden firmanın halihazırda toplamda 500 ‘den fazla çalışanı bulunduğunu da belirtelim.

Kalite ve farklılığı amaç edinen firmanın en büyük hedefi tesettür giyimi mevzusundaki yerini en üstlere taşımak ve sağlamlaştırmaktır. Ürettiği yüksek kaliteli tekstil ürünlerinin en uygun fiyatlarla alıcılara erişmesi da gene firmanın ana hedeflerinden biri olarak göze çarpıyor. Hem çağıl hem de geleneksel ürünlere kataloglarında her daim yer veren şirket, yalnızca vatanımızda hizmet vermektense dünyaca meşhur bir Türk markası olmayı da kendisine heded olarak belirlemiş. İlk olarak 2008 senesinde vatanımızda en oldukça satan eşarp markası olan firmanın, günümüzde 9600 m2 kullanım alanı olan bir eşarp üretim tesisi de vardır. Bursa’da konumlanan bu tesiste son teknoloji ekipmanlarla ürünler devam etmektedir. Armine markası ile ilgili sizlere tüm soru, yakınma, düşünce ve görüşleriniz için detaylı şekilde yazışma numaralarını aktaralım:

Armine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 4 147

Armine Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:

info@armine.com.tr

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ